Të fundit

Blerando – Shqipes: Nëse i tregon publikut sekretim tim, nuk ta fali

Banorët e Big Brother VIP Kosova Shqipja dhe Blerando kanë vazhduar diskutimin me njëri-tjetrin.

Blerando i është drejtuar Shqipes duke i thënë se nëse ia tregon sekretin që e ka për të publikut nuk do ia falë kurrë.

Në diskutim është përfshirë edhe Mirdoni i cili i ka thënë Shqipes se nëse ia tregon publikut sekretin ai bashkë me Ardin dhe Blerandon do ti kërkojnë falje.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci