Të fundit

Këta janë banorët e preferuar të Ronela Hajatit në Big Brother Vip Albania 3

Shtëpia e Big Brother Vip Albania 3, është një nga ngjarjet më të përfolura të ditës për shumë njerëz.

Përveç familjarëve të banorëve dhe fansave që i mbështesin, spektakli ndiqet edhe nga shumë personazhe të njohur shqiptarë.

Ronela Hajati ka postuar një Instastory ku tregon se kush janë banorët e saj të preferuar brenda shtëpisë.

Bëhet fjalë për këngëtarin Olsi Bylyku, i cili në vitin 2023 solli shumë hite pas ndarjes nga Egli Tako dhe Graciano Tagani, i cili iu bashkua shtëpisë mbrëmjen e djeshme.

”Grupi i preferuar”, shkruan ajo.

 

 

 

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci