Të fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Në muajin shtator, këngëtarja e njohur, Greta Koçi, konfirmoi për të gjithë dashamirësit e saj se ishte në pritje të ëmbël dhe se do të bëhej nëna e një djali.

Mirëpo sot, pritjes i ka ardhur fundi pasi përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, artistja e njohur ka ndarë me ndjekësit e saj se ka mirëpritur ardhjen në jetë të djalit të saj.

Teksa ka publikuar dorën e saj teksa mban dorën e vogëlushit, Greta shkruan:

“Sot u bekova me një djalë. Asnjë sukses dhe arritje në jetën time nuk u krahasoka me këtë moment. Eshtë dita më e bukur e jetës sime! Faleminderit Zotit dhe të gjithë ekipit mjekesor në Amsterdam”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci