Të fundit

Don Xhoni intervistohet nga Prokuroria e Shtetit

Reperi i njohur Don Xhoni sot është paraqitur para Prokurorisë së Shtetit, ku është marrë në pyetje në lidhje me çështje të mëparshme ligjore.

Indeksonline ka publikuar momentin e tij të daljes nga ndërtesa e gjykatës, duke fokusuar vëmendjen në rrugëtimin e tij ligjor.

Ndërsa ndiqej nga gazetarët, reperi shqiptar ka shprehur ndjenjat e tij të pendesës për veprimet e tij të kaluara që e sollën atë përpara sistemit të drejtësisë.

“Ndihem shumë i penduar dhe shpresoj të mos ndodhë më kurrë,” tha Don Xhoni, duke shprehur një shpirt reflektimi dhe një dëshirë për ndryshim.

 

 

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci