Të fundit

Vazhdon përplasja mes Edonës dhe Santianës

Banorja e Big Brother VIP Kosova Edona ka debatuar me Santianën ku e ka paralajmëruar të ketë kujdes nga fjalët që mund t’ia thotë Edona.

Gjithashtu ajo i ka thënë se Santiana e ka mbrojtur Blerandon, por ajo nuk e ka pranuar duke i thënë se Blerandon nuk e ka shok.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci