Të fundit

Moti sot vranët dhe me shi

Për të enjten në Kosovë parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta.

Lokalisht pritet të ketë reshje të pakta shiu, ndërkaq në zonat malore reshje të pakta bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri në 1 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 10 gradë Celsius.

Era do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-42 km/h

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci