Të fundit

KQZ mban mbledhje, ky është rendi i ditës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ)  sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Sipas njoftimit, mbledhja do të mbahet në orën 13:00.

Rendi i ditës:

1.Hyrje: z.Kreshnik Radoniqi, Kryesues i mbledhjes së KQZ-së

2.Shqyrtimi dhe miratimi i procesverbalit të mbledhjes nr. 01/2024

3. Raportet e Këshillave të KQZ-së:

3.1.Këshilli për Çështje Ligjore

– Shqyrtimi dhe miratimi i kërkesës për zëvendësim të anëtarit të kuvendit komunal në Prizren

3.2.Këshilli për Mardhënie me Jashtë

-Shqyrtimi dhe miratimi i pjesëmarrjes së KQZ-së në vezhgimin e zgjedhjeve Nacionale në Korenë e Jugut

4.Shqyrtimi dhe miratimi i Rregullores Nr.10/2024 Për Shtesat dhe Kompensimet në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve

5.Shqyrtimi dhe miratimi i Rregullores Nr. 11/2024 Për Pranimin e Drejtorit të Sekretariatit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

6. Të ndryshme

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci