Të fundit

Policia po heton vdekjen e një gruaje në Obiliq

Policia e Kosovës po heton vdekjen e një gruaje në fshatin Dardhishtë të Obiliqit.

Ajo të mërkurën është gjetur pa shenja jete në një objekt përcjellës të shtëpisë së saj.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në obduksion.

“Fsh. Dardhishtë, Obiliq 24.01.2024 – 13:00. Viktima femër kosovare, është gjetur pa shenja jete në një objekt përcjellës të shtëpisë së saj. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në obduksion. Rasti duke u hetuar”.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci