Të fundit

Ministri i Bujqësisë i Bullgarisë viziton Kosovën

Ministri i Bujqësisë dhe Ushqimit i Bullgarisë, Kiril Vatev, për dy ditë do të qëndroj në Kosovë.

Në mesin e disa takimeve, ai do të pritet nga presidentja e vendit, Vjosa Osmani.

Gjatë ditës do të takohet me ministrin e Bujqësisë, Faton Peci me të cilin do të nënshkruajë memorandum bashkëpunim në pikën kufitare Hani i Elezit.

Vatev do të vizitojë edhe Rahovecin, përkatësisht ndërmarrjen “Bodrumi i Vjetër”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci