Të fundit

Prishtinë: Dyshohet se vajza për 5 vjet ushtroi dhunë psiqike ndaj nënës së saj

Është arrestuar një grua në Prishtinë, e cila dyshohet se për pesë vite ka shkaktuar probleme dhe ka ushtruar dhunë psikike ndaj nënës së saj.

E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin se e njëjta prej disa (5) vitesh ka shkaktuar probleme dhe ka ushtruar dhunë psikike ndaj viktimës femër kosovare-nënës së saj. E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci