Të fundit

KQZ-ja udhëton për vëzhgimin e zgjedhjeve në Korenë e Jugut

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) sot do të mbajë një mbledhje në të cilën, ndër të tjera, pritet të vendosë për pjesëmarrje në vëzhgimin e zgjedhjeve nacionale në Korenë e Jugut.

“Shqyrtimi dhe miratimi i pjesëmarrjes së KQZ-së në vëzhgimin e zgjedhjeve nacionale në Korenë e Jugut”, thuhet në rendin e ditës të mbledhjes së KQZ-së.

Në mbledhjen e cila do të nisë në orën 13:30, përveç kësaj pritet të bëhet edhe shqyrtimi dhe miratimi i kërkesës për zëvendësim të anëtarit të kuvendit komunal në Prizren, shqyrtimi dhe miratimi i Rregullores për shtesat dhe kompensimet në KQZ si dhe shqyrtimi dhe miratimi i Rregullores për pranimin e drejtorit të Sekretariatit të KQZ-së.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci