Të fundit

Mblidhet këshilli: Pritet të zgjidhet kryesuesi dhe zv/kryesuesi i KPK-së

Këshilli Prokurorial i Kosovës sot pritet të zgjedhë Kryesuesin e Këshillit Prokurorial dhe zëvendëskryesuesit të Këshillit Prokurorial.

Krahas të lartcekurave si pikë parë e rendit të ditës është miratimi i pikave të rendit të ditës.

Rendi i ditës sipas kalendarit të Këshillit Prokurorial të Kosovës:

Miratimi i rendit të ditës

Procesverbali i takimit 238-të i Këshillit Prokurorial të Kosovës;

Procesverbali i takimit 239-të i Këshillit Prokurorial të Kosovës;Z

gjedhja e Kryesuesit të Këshillit Prokurorial të Kosovës;

Zgjedhja e Zëvendës Kryesuesit të Këshillit Prokurorial të Kosovës;

Të ndryshme.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci