Të fundit

Krijohet një tjetër çift në BBVA? Këngëtari Bardhi puth njërën nga banoret e shtëpisë

Këngëtari i njohur Bardhi mbrëmjen e djeshme përpara se të flinte ka puthur në qafë Sarën në “Big Brother VIP”.

Menjëherë pas kësaj banorja është ndier në siklet dhe duke qeshur i ka kërkuar artistit që të largohet pasi po lënë nam.

“Çohu dhe ik se lamë nam, shpejt”– u shpreh banorja.

Ditët e fundit dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa kjo gjë është vënë re edhe nga ana e banorëve të tjerë, të cilët e komentuar afërsinë e tyre.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci