Të fundit

Vdes veterani i UÇK-së, Milaim Krasniqi

Ka vdekur në moshën 56-vjeçare, veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Milaim Krasniqi.

Krasniqi nga Negroci i Drenasit ishte rreshtuar radhëve të UÇK-së, qysh në orët e hershme të themelimit të saj dhe stoikisht i kishte qëndruar përballë agresorit duke mbrojtur me nder e trimëri vendin.

Ai fitoi shumë beteja të rëndësishme për popullin, por jo edhe ketë të fundit, pas një beteje të shkurtër me një sëmundje të rëndë.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci