Të fundit

“Rrence, gojë-rrugaçe”, debat i ashpër mes Santianës dhe Shqipes

Kanë mbetur pak ditë deri në finalen e madhe të ‘Big Brother Vip Kosova’ ku banorët e shtëpisë janë ndezur me debate të ashpëra me njëri-tjetrin.

Një debat mjaft i ashpër ka ndodhur së fundmi mes Santianës dhe Shqipës.

Santiana i tha Shqipes se ajo është “rrence” dhe se i ofendon femrat, me Shqipen që ia ktheu “ti që shan nga robtë, gojë-rrugaçe”.

Santiana vazhdoi duke i thënë Shqipes se është manipuluese.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci