Të fundit

“E godita derisa u rrëzua në tokë”, Edona rrëfen historinë e dhunës me ish-partnerin

Banorja më e komentuar e këitj edicioni të ‘Big Brother Vip Kosova’, Edona James ka befasuar me rrëfimin e saj që ka ndarë më banorët e shtëpisë.

Edona tregoi se si ish i dashuri i saj ishte ‘tallur’ keq me të duke e provokuar, ndërsa tha se një ditë ajo e ka rrahur më një fshesë elektrike.

“Më thoshte: ‘Ti nuk di. Ti vetëm di t’i hapësh këmbët dhe më shumë nuk di’. Kam qenë duke fshirë shtëpinë, dhe i kam hyrë me fshesë, bam e bam e bam e bam, derisa është rrëzuar në tokë, edhe i kam thënë: ‘Po unë di edhe diçka tjetrër, edhe këtë e di, me ta thy ty kërrbinën’,” rrëfeu banorja teksa e ilustronte veprimin.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci