Të fundit

Gruaja u shpëtua pas 14 orësh pasi qëndroi mbi veturën e zhytur në ujë

Oficerët në Liqenin Del Valle, Kaliforni transportuan me helikopter një grua në një vend të sigurt pasi ajo hyri me makinë në një përrua.

Gruaja mbijetoi pasi u ngjit në makinën e saj dhe kaloi natën atje derisa u pa nga dikush që ishte duke kampuar aty pranë mëngjesin e ardhshëm.

Sipas zyrtarëve, gruaja kaloi 14 orë mbi makinën e saj. Ajo u transportua në spitalin lokal me lëndime të lehta, shkruan BBC.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci