Të fundit

“Të ngeci karkaleci”, fjalia që futi në debat banorët e shtëpisë së BBVK-së

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Adri është ndeshur me një debat të ashpër me Shqipen, derisa po diskutonte mbi shoqërinë që ai dhe Iliriana kishin dikur me banoren nga Shqipëria.

E përderisa ai po shpaloste historinë, Shqipja në një moment i tha atij “të ngeci karkaleci”.

Kjo fjali ndezi debat super të ashpër, derisa pjesë u bë edhe Santiana.

Santiana e akuzoi Shqipen se i ka thënë Adrit “të ngeci karkaleci në fyt”.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci