Të fundit

“Ti je i rrezikshëm”, po kërcente me Elvisin, Erjolës i bie peshqiri dhe i dalin pjesët intime

Moderatorja shqipare Erjola Doçi e ka nisur ditën e sotme plot energji duke kënduar dhe kërcyer me gazetarin Elvis Myrtaj në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”.

Në një moment teksa dyshja po performonin në dhomën e ndërrimit, banores i ka rënë peshqiri në tokë duke i dalë të brendshmet.

“O Lisi ti je i rrezikshëm”- i tha ajo gazetarit teksa ai e mbulonte me peshqir.

“Me tek shikim tak pëshqiri në tokë”, u shpreh gazetari duke qeshur, ndërsa Erjola u shpreh: “Është, është… e dua përfundimisht”.

 

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci