Të fundit

Mbappe i vë kushte Realit

Sulmuesi Kylian Mbappe është i gatshëm t’i bashkohet Real Madridit, por vetëm sipas kushteve të tij, kanë shkruar të enjten mediumet e huaja. Mësohet se Mbappe i ka kërkuar Realit pagë vjetore prej 70 milionë eurosh, ndonëse klubi spanjoll është i gatshëm t’ia ofrojë vetëm 35 milionë euro.

Gjithashtu, Mbappe ka kërkuar edhe një bonus mbi 100 milionë euro për firmosjen e kontratës dhe palët janë duke negociuar për të gjetur një gjuhë të përbashkët.

Te Reali po e duan Mbappen, duke pasur parasysh se francezi në verë do të jetë lojtar i lirë pasi i skadon kontrata me Paris Saint-Germainin. 25-vjeçari ka 28 gola në 26 paraqitje këtë edicion, ndërsa është pjesë e Parisit prej vitit 2017.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci