Të fundit

Kjo vajzë nga Prishtina është e sëmurë me tumor, ka nevojë për ndihmë financiare

Nina Dragusha është në betejë kundër tumorit Neuroblastoma.

Trajtimi i saj në Turqi kushton 144 mijë euro.

Prindërit e vogëlushes po bëjnë thirrje për ndihmë financiare nga qytetarët.

Ju lutemi, kontribuoni për ta ndihmuar Ninën në rrugën drejt shërimit. Çdo ndihmë është e çmuar!

Njoftimi i prindit të saj:

Përshëndetje Familjar,Miq dhe Dashamirë.

Nina jonë e bukur është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është diagnostifiku me Tumorin NEUROBLASTOMA në Abdomen i cili shërimin duhet ta marr urgjent në Turqi, i cili kushton 144.000 Euro.

Une dhe Tina kur kemi fillu bashkë rrugëtimin jetësor, kishim imagjinuar të jemi gati me të gjitha sfidat e jetës por në realitet qenka shumë ndryshe, si Prindër jemi të thyer.

I madhi Zot po të jepke forcë dhe sabër me i përballu këto sprova dhe lutemi te Allahu ti jep shërim vajzës tonë Ninës.

Për të gjithë ata që dëshirojnë të ndihmojnë Ninën në menyrë Financiare, Llogaria e Bankës është:

Leutrim Dragusha 044777232

IBAN: XK05 2033000108638067 – Teb Bank

Swift Code: TEBKXKPR

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci