Të fundit

Publikohen rezultatet e lotarisë së biletave për ndeshjet e EURO 2024

UEFA i ka publikuar rezultatet e lotarisë së biletave për ndeshjet e EURO 2024.

Shumë kanë aplikuar për biletat e ndeshjeve të Kombëtares së Shqipërisë në Euro 2024.Ata që kanë fituar kanë marrë mesazhe në “email” për të proceduar direkt te pagesa.

Kurse, ata që s’i kanë fituar këto bileta mund të qasen në llogarinë e UEFA-s dhe ta kuptojnë rezultatin e lotarisë.

Në rast se nuk keni fituar në lotari, u shfaqet ngjyra e kuqe me mbishkrimin “Your ticket request was unsuccessful”.

Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë ndaj Italisë, Spanjës dhe Kroacisë në Kampionatin Europian që do të mbahet në Gjermani.

Linku: https://www.uefa.com/euro2024/ticketing/

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci