Të fundit

Kryetari i KQZ-së: Kemi pranuar peticionet nga katër komunat veriore, duhet kohë për verifikimin e tyre

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) Kreshnik Radoniqi, ka thënë se kanë pranuar peticionet nga katër komunat veriore për shkaktimin e kryetarëve.

Ai ka shtuar se numri i nënshkrimeve është i madh dhe se ju nevojitet kohë që zyrtaret e KQZ ti verifikojnë ato nënshkrime.

“E konfirmoj që i kemi pranuar peticionin nga katër komunat. Ka numër të madh dhe nevojitet kohë zyrtarët me bë verifikimin e tyre”, ka thënë ai sot gjatë mbledhje se rregullt të KQZ-së./eo

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci