Të fundit

VIDEO: Konjufca e fton në zyrën e tij aktorin që e imitoi në mënyrë të përkryer, ja çka ‘prodhojnë’

Glauk Konjufca e ka ftuar sot në zyrën e tij aktorin Agan Asllani, pas një imitimi fantastik që i bëri në serialin ‘Logjikonomia’.

Në videon e shpërndarë nga shefi i stafit të Konjufcës, Ilir Kërçeli, shihet aktori Agan Asllani duke imituar kryekuvendarin, derisa në fund shfaqet edhe vet Konjufca.

“Kur, ku, si dhe pse… liberalizimi”, thonë Asllani dhe Konjufca.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci