Të fundit

Nuk mjaftoi puthja në buzë, Meri Shehu bën vallëzim sensual me Meriton Mjekiqin

Edicioni i tretë i spektaklit të ‘Big Brother Vip Albania’ ka nisur disa javë më parë ku dinamika interesnate janë duke u zhvilluar që në javët e para.

Më shumë se 24 banor u bën pjesë e shtëpisë më të komentuar në vend dhe nisën rrugëtimin e tyre më të ri.

Prime-n e kaluar për shkak të një basti, Meri dhe Meritoni kanë shkëmbyer një puthje në buzë me njëri-tjetrin.

E duket se nuk ka mbaruar me kaq nga këta të dy, pasi vetëm pak më parë kanë dhuruar një kërcim sensual me njëri-tjetrin, ku më pas u është bashkuar edhe Albi.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci