Të fundit

Banorët tregojnë momentet e tyre më të bukura brenda shtëpisë së BBVK-së

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e madhe të ‘Big Brother Vip Kosova’ ku banorët e mbetur në shtëpi po zhvillojnë debate të ashpëra me njëri-tjetrin.

Gjatë ditës së sotme, të gjithë banorët janë ulur bashkë për të biseduar me njëri-tjetrin.

Ata folën tema të ndryshme e një prej tyre ishin edhe disa prej momenteve më të mira që kanë kaluar brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Një prej këtyre momenteve që përmendën janë dasmat që ndodhën brenda shtëpisë, si dhe lojrat që i kanë zhvilluar së bashku.

 

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci