Të fundit

Londër: Policia nis hetimin pasi një 19-vjeçar gjendet i vdekur në park

Një burrë është gjetur i vrarë me thikë në një park në perëndim të Londrës, ndërsa policia nisi një hetim për vrasje.

Trupi i 19-vjeçarit Tyler Donnelly, u zbulua nga vrapues në Hanworth Park në Feltham rreth orës 7:40 të mëngjesit të sotëm.

Kryeinspektori i detektivit, Brian Howie, i cili drejton hetimin nga Komanda e Vrasjeve të Met, i ka bërë thirrje qytetarëve që të lajmërohen nëse kanë ndonjë informacion.

Ai tha: “Tyler u largua nga shtëpia e tij rreth orës 21:10 të së mërkurës në mbrëmje dhe hipi me biçikletë përgjatë Elmwood Avenue dhe në një moment hyri në park. Ai nuk u kthye më në shtëpi.

“Nëse keni qenë në park dhe keni parë diçka, pavarësisht nga arsyeja që keni qenë atje, ju lutemi të na kontaktoni. Fokusi ynë është se çfarë ndodhi me Tyler dhe kush ishte përgjegjës”.

Detektivi Howie tha se familja dhe miqtë e Donnellyt “janë të pangushëllueshëm pasi kanë marrë lajmin më të keq të mundshëm që mund të imagjinohet”.

Policia sqaroi se në kohën e duhur do të bëhet ekspertiza pas vdekjes.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci