Të fundit

Dukagjini transferon Osman Mëziun

Dukagjini ka afruar në skuadër sulmuesin anësor, Osman Mëziu i cili në gjashtë muajt e fundit luajti te Fushë Kosova.

Lojtari që pjesën më të madhe të karrierës së tij ka luajtur te Drenica, do të përforcojë fazën sulmuese te skuadra e Armend Dallkut.

“Osman Mëziu nënshkruan kontratë me klubin tonë.  Futbollisti Mëziu sezonin vjeshtor ishte pjesë e klubit te Fushë Kosovës ku kishte arritur te realizoi dy gola dhe asistuar dy-herë tjera”.

“Osman Mëziu nënshkruan kontratë me klubin tonë.  Futbollisti Mëziu sezonin vjeshtor ishte pjesë e klubit te Fushë Kosovës ku kishte arritur te realizoi dy gola dhe asistuar dy-herë tjera”.

Dukagjini do ta fillojë stinorin pranveror nga pozita e gjashtë me 24 pikë.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci