Të fundit

Sot do të kemi mot kryesisht me diell, temperaturat deri në 10 gradë

Për të premten në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri në -1 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 10 gradë Celsius.

Era do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi, njofton MeteoKosova, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 17-53 km/h.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci