Të fundit

AAK organizon tryezë diskutimi me temën “Familja-roli, sfidat dhe mbrojtja”

Grupi Parlamentar i AAK-së, në kuadër të ciklit të diskutimeve për tema të ndryshme në vend, organizon tryezën e radhës me temë: “Familja – roli, sfidat dhe mbrojtja”. Kjo tryezë tematike organizohet në bashkëpunim me ‘Demokracinë Konservatore’.

Tryeza mbahet sot, më datë 26 janar 2024, në ora 09:00, në sallën nr. 506 në ndërtesën e Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci