Të fundit

Babë e bir rrahën mes vete në Kaçanik, pranojnë tretman mjekësor

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur dje në Kaçanik.

Në raportin 24-orësh të policisë thuhet se dy meshkuj kosovarë (babë e bir) janë përleshur mes vete dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, ata janë liruar në procedurë të rregullt.

“Kaçanik 25.01.2024 – 23:50. Dy meshkuj kosovarë (babë e bir) kanë kërkuar trajtim mjekësor për shkak se ishin lënduar gjatë një përleshje ndërmjet vete. Të dyshuarit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit pas inicimit të rastit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci