Të fundit

Jurgen Klopp njofton largimin nga Liverpooli

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp do të largohet nga Liverpool në fund të sezonit.

Klopp, 56 vjeçar, e bëri njoftimin e tij në një video në kanalet e mediave sociale të Liverpool të premten në mëngjes.

Trajneri gjerman iu bashkua Liverpoolit në vitin 2015 dhe ka fituar Premier League, Champions League, FA Cup dhe League Cup.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci