Të fundit

Promo: Plani 1-vjeçar për ekzekutimin e Liridonës – dëshmitë e Naim Murselit, Kushtrim Kokallës dhe Granit Plavës

Janë bërë gati dy muaj nga vrasja e Liridona Ademajt, 30-vjeçares nga Gjakova.

Ekzekutimi i Ademajt në Prishtinë mbrëmjen e 29 nëntorit ka tronditur Kosovën, me bashkëshortin e tij Naim Murseli të dyshuar për porositjen e vrasjes.

Paparaci, ka siguruar dëshmi të pa publikuara deri më tani në media për këtë ngjarje.

Janë dëshmitë e plota që i kanë dhënë para hetuesisë tre të dyshuarit për përfshirje në vrasjen e Liridona Ademajt. Dëshmitë e Naim Murselit, Granit Plavës dhe Kushtrim Kokallës, por edhe dy personave të tjerë të përfshirë në shitjen e armës dhe lëshimit me qera të veturës që janë përdorur në këtë vrasje.

Intervistat e plota të të dyshuarve, Paparaci i sjell të plota, të inskenuara – pra, të lexuara me zë. Ato do të nisin të publikohen sot në Paparaci.com dhe në Paparaci Video në Facebook.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci