Të fundit

Meritoni i thotë se është 22 vjeç, Ilnisa: Mos ma shemb botën

Marrëdhënia mes Ilnisës dhe Meritonit në shtëpinë e BBVA, sa vjen dhe bëhet më serioze. Të dy banorët shihen shumë pranë njëri-tjetrit gjatë gjithë kohës, ku nuk ngurrojnë t’i dhurojnë njëri-tjetrit puthje dhe përqafime. Madje ata shpesh ndajnë shtratit së bashku.

Së fundmi, gjatë një bisede mes çiftit, u përmend dhe mosha. Meritoni ishte ai që ngacmoi gazetaren, ku i thotë se është 22-23 vjeç.

Ilnisa i bëri të qartë se nëse ai ka vërtet këtë moshë, nuk do fliste më me të.

“Nëse ti je 22 vjeç unë hap derën iki që tani. E kam seriozisht. Mos ma shemb botën”, i tha Ilnisa.

Në të vërtet Meritoni është 28 vjeç. Ai ka lindur më 23 maj 1995.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci