Të fundit

“Drejt mobilizimit të madh”, Abdixhiku për takim pune në Rugovë me zyrtarët partiakë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka publikuar një fotografi nga Rugova ku shihet bashkë me zyrtarë të partisë të cilën ai e udhëheq.

Ai tha se ky është një takim pune me nënkryetar, sekretarë, drejtues parlamentarë si dhe me dy forumet.

“Rugovë. Takim pune me nënkryetarë, sekretarë, drejtues parlamentarë e me dy forumet. Drejt mobilizimit të madh”, shkroi ai në një postim në Facebook.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci