Të fundit

Zemaj takohet me përfaqësuesin slloven në NATO

Ambasadori i Kosovës për marrëdhënie me NATO-n, Astrit Zemaj, është takuar sot me përfaqësuesin e Sllovenisë në NATO, Andrej Benedejçiç.

Ky i fundit ka thënë se ishte një takim i kënaqshëm, duke shtuar mbështetjen e Sllovenisë për Kosovën.

“I kënaqur që mirëprita ambasadorin Astrit Zemaj në delegacionin slloven në NATO. Sllovenia është një kontribues prej kohësh në KFOR dhe një shtet mik i Kosovës! Ka thënë Benedejçiç në X, duke ndarë një fotografi me Zemajn.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci