Të fundit

Vesa, Monika, Kader dhe Besi rikthehen në ‘Prime’ në këtë gjysmë-finale

Spektakli ‘Prime’ i gjysmë-finales së madhe ka shfaqur pranë audiencës katër prej ish konkurrentëve.

Bëhet fjalë për Kaderin, Vesën, Monikën dhe Besartin.

Katërshja kanë rrëfyer në pika të shkurtra sesi iu ka ecur jeta, jashtë shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Ata janë shprehur falënderues ndaj eksperiencës që kanë pasur në BBVK.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci