Të fundit

Intervistimi i të dyshuarve për vrasjen e Liridonës, flet vëllai i saj

Leonard Ademaj, vëllau i Liridonës e cila dyshohet se u vra nga bashkëshorti i saj Naim Murseli, në një mënyrë të inskenuar, ka reaguar për intervistimin të të dyshuarve për rastin që u realizua gjatë kësaj jave.

Përmes një postimi në Facebook, Ademaj ka shkruar se këtë javë prokurorja e rastit, bashkë me hetuesit kanë intervistuar të dyshuarit, dhe siç parashihet me ligj familja e tyre kanë marrë pjesë përmes avokatit.

Ai është shprehur se për të respektuar sekretin hetimor dhe procedurën penale, nuk do të komentojnë përmbajtjen e deklarimeve.

Tutje, Leonardi ka shtuar se janë të kënaqur me mënyren se si prokurorja e rastit ka organizuar intervistimin e të dyshuarve.

“Mirëpo, duam ta përmendim që jemi të kënaqur me mënyrën se si prokurorja ka organizuar intervistimin e tyre dhe kemi besim të plotë në të. Drejtësia duhet dhe do të triumfojë, për Liridonën tonë dhe për të gjitha gratë dhe vajzat e vrara”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci