Të fundit

Vritet një grua dhe plagoset një fëmijë nga sulmet në Donetsk të Ukrainës

Një grua 60-vjeçare është vrarë dhe një djalë 11-vjeçar është plagosur pas dy sulmeve me raketa nërajonin Donetsk të Ukrainës.

Qytetet Novogrodivka dhe Krasnohorivka, në veriperëndim dhe në perëndim të qytetit të Donetsk, u sulmuan dy herë, një herë gjatë natës dhe përsëri gjatë ditës, shkruan Sky News.

“I plagosur është një djalë 11-vjeçar që flinte në dhomën e tij. Një 60-vjeçare, banore e zonës u vra”, bëri të ditur prokuroria.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci