Të fundit

Zelensky: Prodhimi ukrainas i armëve dhe municioneve është në rritje

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky është shprehur se sprodhimi ukrainas i armëve dhe municioneve ka tendencë rritjeje.

Ai është shprehur se është mirënjohës për të gjithë ndihëm që u është ofruar, shkruan Sky News.

“Është thelbësore të theksohet se prodhimi ukrainas i armëve dhe municioneve tregon tendenca në rritje”

“Unë jam mirënjohës për të gjithë të përfshirë, për secilin që punon për aftësitë tona në Ukrainë”, ka shtuar ai.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci