Të fundit

Këta janë katër finalistët e Big Brother Vip Kosova II

Finalistët e Big Brother VIP Kosova 2 janë Edona, Shqipja, Blerando dhe Lumbardhi.

Të katër finalistët ishin bërë pjesë e edicionit të dytë të BBVK që prej natës së parë të nisjes, derisa kanë shpëtuar plot herë nga nominimi.

Katërshja në fjalë ishin çdo herë që patën debate, përplasje e loja, por gjithsesi, nuk munguan as momentet e mira.

Emocionet e mëdha nuk munguan aspak sonte në arenën që ishte përgatitur për katër finalistët e spektaklit më të madh televiziv në vend.

Të gjithë finalistet u shprehën falënderues dhe kanë qarë nga emocionet e mëdha që i patën sonte.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci