Të fundit

Mot i vranët e me shi

Për të shtunën në Kosovë parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell gjatë ditës, ndërsa në orët e mëngjesit pritet të ketë reshje lokale shiu, bore, shqotë apo edhe shi që ngrihet.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri në 1 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 10 gradë Celsius, njofton MeteoKosova.

Era do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-60 km/h.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci