Të fundit

Grabitet një market në “Rrugën B”

Një market në “Rrugën B” në Prishtinë është grabitur mbrëmjen e së premtes.

Punëtorët kanë thënë se dy persona me maska dhe armë kanë marrë para nga arka dhe kanë ikur.

“Tri viktima, dy femra dhe një mashkull kosovarë, punëtorë në market, kanë njoftuar se dy persona të panjohur me maska dhe të armatosur kanë grabitur para kesh nga arka dhe kanë ikur me veturë në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e PK-së.

Rasti është duke u hetuar.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci