Të fundit

Prezantohet vlera e çmimit të madh, kjo është shuma që do të marrë fituesi i BBVK

Mbrëmë ishte një “Prime” i jashtëzakonshëm në Big Brother VIP Kosova 2.

Aty u kumtuam emrat e katër finalistëve që janë Edona, Lumbardhi, Shqipja dhe Blerando.

Banorët që e lanë garën sonte ishin çifti Ilirjana dhe Adri, çifti Mirdoni dhe Ardi, si dhe Santiana.

Kur krejt këto u përfunduan prezantuesit e Big Brother VIP Kosova 2, Alaudin Hamiti, dhe Jonida Vokshi e bënë të ditur shifrën e çmimit të madh e cila deri tani është 144 mijë euro.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci