Të fundit

Lumi – Blerandos: Në fund kemi me qenë ne dy, ti kundër meje (VIDEO)

Lumbardhi dhe Blerando janë dy nga katër finalistët e këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

E në një bisedë mes tyre, Lumbardhi i ka thënë Blerandos se në fund do të jenë ata kundër njëri-tjetrit.

“Ti kundër meje ki me qenë në fund, mbaje në mend”, është shprehur Lumi.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci