Të fundit

Miss Rose dhe Besi hyjnë përsëri në shtëpi

Ish-banorët Besi dhe Miss Rose janë rikthyer në shtëpinë më të famshme në vend dhe iu kanë bashkuar 4 finalistëve.

Momentin kur ata kanë hyrë brenda shtëpisë banorët janë befasuar jashtëzakonisht shumë, ku Blerando ka mbetur i habitur kur e ka parë Besin dhe ka filluar të qajë.

Më pas edhe Shqipja ka shpërthyer në lot por nuk kanë munguar as përqafimet dhe shakat mes tyre.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci