Të fundit

Martohet William Walker

Ish-ambasadori amerikan i OSBE-së si dhe miku i Kosovës, William Walker, është martuar.

Për martesën e tij, Walker ka njoftuar disa javë më parë, gjatë një vizite në Kosovë.

Po ashtu ai ka treguar se gruaja me të cilën ai do të martohet quhet Dejzi.

Në ceremoninë martesore të Walker, kanë qenë të pranishëm edhe mysafirë nga Kosova.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci