Të fundit

Puthje dhe ledhatime në krevat mes Ilnisës dhe Meritonit

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Meriton Mjekiqi po kalojnë gjithnjë e më shumë momente me njëri-tjetrin në shtëpinë e BBV duke fjetur së bashku në krevat.

Dyshja kanë nisur t’i shprehin edhe ndjenjat njëri-tjetrit.

Gazetarja e ka pyetur moderatorin nëse e do dhe ky i fundit iu është përgjigjur “të kam shpirt”.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci