Të fundit

Haradinaj niset për SHBA, do të ketë takime në Kongres e Senatin Amerikan

Ramush Haradinaj, kryetari i AAK-se do të qëndrojë në vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Haradinaj gjatë vizitës disa ditore në ShBA do të ketë një agjendë të ngjeshur, me takime të nivelit të lartë në Departentin e Shtetit, në Pentagon, Departamentin e Mbrojtjes, pastaj takime ne Senatin Amerikan, takime me Senatorë dhe po ashtu në Kongres.

Të mërkurën në Capitol Hill do të ketë një prezantim dhe po ashtu do të marrë pjesë në Lutjet e Mengjesit.

Gjithashtu, ai do të vizitojë Shoqatën Pan-Shqiptare ‘VATRA’, të enjten 1 shkurt ora 18:30.

Gjatë vizitës ai do të takojë lidershipin e Vatrës dhe komunitetin Shqiptaro-Amerikan.

 

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci