Të fundit

Yll Limani humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Artisti i njohur i skenës shqiptare, Yll Limani, ka ndarë sot me ndjekësit një lajm të trishtë.

Përmes një postimi të bërë në profilin e tij të Instagramit, këngëtari ka treguar me dhimbje se gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

Artisti i ka dedikuar fjalët më të ëmbla të shtrenjtës së tij, duke u shprehur se ajo i ka zbukuruar jetën dhe fëmijërinë. Ai gjithashtu ka shtuar se do ta kujtojë dhe do ta dojë gjithmonë gjyshen e tij.

Limani ka publikuar një fotografi të gjyshes së tij në Instastory, bashkangjitur së cilës ka shkruar: “Pusho në paqe gjyshe. Faleminderit që ma zbukuruar jetën. Gjithmonë do të të kujtoj dhe do të të dua shumë”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci